O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
Nagrobki DWUOSOBOWE
Nagrobki JEDNOOSOBOWE
Nagrobne RZEŹBY i DODATKI

Od roku 1980 Zakład Kamieniarski Kondracki świadczy usługi wykonywania nagrobków.

Tyle lat doświadczenia pozwala dostarczyć klientowi towar najwyższej jakości : zarówno wykonanie nagrobka jak i jego prawidłowy montaż co jest głównym warunkiem trwałości pomnika. (gdzie dzisiaj część zakładów montuje nagrobki w sposób nieodpowiedni aby obniżać koszty).

Zapewniamy klientowi materiał pierwszogatunkowy co również gwarantuje trwałość wykonanych prac. Współpracujemy z przedstawicielami kamieniołomów z Finlandii, Ukrainy, Brazylii, Indii, Hiszpanii, RPA.

 

Na placu posiadamy dużą ilość granitowych nagrobków co ułatwia podjęcie decyzji i zwiększa wybór. Nasze prace wykonujemy z materiałów, które klient obejrzał i zatwierdził.

Wykonujemy również zamówienia według dostarczonych projektów. Posiadamy bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Jeśli macie Państwo kłopot z wyborem, nie jesteście pewni kwesti technicznych nasza firma odpowie na wszystkie pytania. Zawsze doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie i zaproponujemy ofertę nie tylko konkurencyjną cenowo ale o najlepszej jakości i trwałości produktu.

!!! Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu !!!